خبربازسازی واقعه غدیر خم استان فارس

جناب سروان عوض پور بعنوان دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم در استان اعلام نمودند ؛ که این حرکت عظیم با شعار غدیر ضامن استمرار وحدت اسلامی و با هدف انتقال پیام غدیر و ترویج فرهنگ درجامعه برگزار شد .

وی افزود: این واقعه تاریخ ساز و تعیین کننده در سرنوشت تاریخ و بویژه تشیع نقش مهمی داشته و خدا را شاکریم از اینکه توفیق انجام این برنامه را که بزرگترین واقعه تاریخ اسلام است به ما ارزانی داشته است.

دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر خم در استان گفت بازسازی واقعه عظیم وتاریخی غدیر در روز عید سعید غدیر خم در هفت نقطه از استان ولایت مدار فارس شامل : ارسنجان ، استهبان ، کازرون ، فراشبند ، لارستان ، نی ریز و زرقان بطور باشکوه برگزار گردید و با فضا سازی مناسب ، برپایی خیمه ، ایجاد برکه غدیر و اجرای خیلی خوب بازیگران این نمایش شور حال و معنویت این برنامه را دوصدچندان کرد .

جناب سروان عوض پور یاد آور شد : این واقعه بزرگ منشأ تعامل و همبستگی بین تمام مسلمانان و ضامن استمرار وحدت اسلامی است لذا در پایان با اجرای طواف خانه خدا، بیعت مردم و قرائت خطبه غدیر همراه شد.

وی افزود: در برگزاری و بازسازی واقعه بزرگ غدیر خم، فرمانداران، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس، شهرداران، نیروهای مسلح، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، هلال احمر، ادارات برق، اوقاف و فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... از سراسر استان شهید پرور فارس مشارکت و همکاری داشتند .

http://fars.koolebar.ir/node/240

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.